21 листопада у Маріуполі відбувся V Відкритий обласний фестиваль-конкурс української пісні, в якому взяли участь вокалісти Маріупольського державного університету. Організаторами заходу виступили департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з Донецьким Палацом молоді «Юність» (у м. Костянтинівка).
Фестиваль проводиться з метою національно-патріотичного виховання молоді, стимулювання творчого, інтелектуального і духовного потенціалу та підтримки обдарованої молоді.
Вокалісти МДУ під керівництвом Анни Шибаєвої виступили на фестивалі в категорії учасників віком від 18 років і старше. При оцінці учасників журі враховувало чистоту інтонування, чіткість дикції, тембр, силу і діапазон голосу, артистизм, естетикe костюмів і реквізиту.
За результатами пісенного фестивалю-конкурсу студентка ІІ курсу спеціальності «Історія та археологія» Аліна Губська одержала перемогу в номінації «Вокал (соло)», а друге місце в цій номінації посів студент ІІІ курсу спеціальності «Середня освіта. Історія» Павло Целенко.
Вітаємо вокалістів МДУ та бажаємо подальших успішних виступів і невпинного творчого розвитку!
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/10-2019/1_konkurs_img_0826.jpg )
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/10-2019/2_konkurs_img_0897.jpg )
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/10-2019/4_konkurs_img_0951.jpg )
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/10-2019/5_konkurs_img_1050.jpg )
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/10-2019/6_konkurs_img_1066.jpg )
|