_____________________________________________________

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЄС
__________________________________________________________
Інформаційний центр Європейського Союзу був створений на базі Маріупольського державного університету в 2015 році. Його відкриття проходило за участі Глави Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, послів Франції, Греції, Кіпру та Чехії.

На базі МДУ відкрився 21-й Інформаційний центр ЄС в Україні. Його діяльність спрямована на розвиток співпраці між ЄС та Україною шляхом забезпечення вільного доступу громадськості і наукової спільноти до онлайн-інформації та публікацій про Європейський Союз. Крім того, подібні центри надають допомогу у виконанні наукових досліджень з питань європейської інтеграції, займаються організацією інформаційно-просвітницьких заходів.

Основна мета діяльності центру – поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам і дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні досліджень з питань європейської інтеграції.

Інформаційний центр Європейського Союзу надає доступ до:
- публікацій і матеріалів офіційних установ Європейського Союзу;
- періодичних видань, журналів ЄС та інших матеріалів, які стосуються діяльності ЄС, життя та соціальних стандартів, освіти в країнах ЄС, питань співпраці України та ЄС;
- електронних баз даних, які містять офіційні документи, прийняті Європейською Комісією, Європейським Парламентом та іншими офіційними установами ЄС.

На базі центру регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з питань діяльності Європейського Союзу і його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців.

Користуватися матеріалами центру можуть усі бажаючі.


Положення про Інформаційний центр ЄС

План роботи Інформаційного центру ЄС на 2021 р.
Звіт про роботу Інформаційного центру ЄС за 2020 р.