Наші душі охопив біль і смуток, адже втрачаємо кращих. Пам'ять повертає нас у час, коли Данило був нашим студентом, жив серед нас. У всьому, що його цікавило, завжди було вільне, світле майбутнє України.
Це виявлялося у його наукових інтересах, у козацькій тематиці курсових робіт, у його піснях. Але і в подіях сьогодення, у Революції Гідності він шукав відповіді, іноді сам, іноді разом з викладачами.
Данило як людина дії хотів наблизити омріяний час, тому не дивно, що він опинився в одній з найгарячіших точок цієї клятої війни, яка забирає кращих. Саме таким був наш недавній студент-історик, патріот України Данило Подибайло. Світла тобі пам'ять. Ти янголом полетів у небо.
Щиро співчуваємо родині Героя.
![]( http://history.mdu.in.ua/NEWS/2022/2/danilo_podibajlo1.jpeg )
![]( http://history.mdu.in.ua/NEWS/2022/2/danilo_podibajlo.jpeg )
![]( http://history.mdu.in.ua/NEWS/2022/2/danilo_podibajlo2.jpeg )
|