Доцентка кафедри культурології Ольга Демідко та магістрантка спеціальності «Культурологія» Наталія Афанасьєва взяли участь у Конкурсі наукових проєктів, який проводив Київський університет імені Бориса Грінченка в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції "Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації".
Їхні заявки були відібрані у II етап. У конкурсі наукових проєктів взяли участь студенти, аспіранти та викладачі з Києва, Харкова, Ніжина, Луцька,Одеси, Маріуполя та Херсона. Після презентації та захисту заявок у напрямі "Наука і культура: збереження та популяризація історико-культурної садщини" переміг проєкт доцентки кафедри культурології Ольги Демідко "Літопис театрального життя Маріуполя" - пересувна фотовиставка".
Щиро вітаємо з блискучою перемогою та бажаємо успішної реалізації проєкту!
![]( http://history.mdu.in.ua/NEWS/2022/1/demidko_afanaseva1.jpg )
![]( http://history.mdu.in.ua/NEWS/2022/1/demidko_afanaseva.jpg )
![]( http://history.mdu.in.ua/NEWS/2022/1/demidko_afanaseva3.jpg )
![]( http://history.mdu.in.ua/NEWS/2022/1/demidko_afanaseva4.jpg )
|