14:49
До уваги студентів МДУ! Є можливість отримати компенсацію витрат на навчання

Студенти Маріупольського державного університету, які здобувають освіту за кошти фізичних осіб і втратили можливість оплачувати контракт у зв’язку з проведенням бойових дій або тимчасовою окупацією місць проживання, мають можливість отримати компенсацію витрат на навчання.

Для цього необхідно заповнити форму, після чого подати заяву на ім’я ректора МДУ про неможливість здійснення оплати за платні освітні послуги, що надавалися університетом у другому семестрі 2021-2022 навчального року. Разом з тим, потрібно обов’язково додати до листа наступний перелік документів із відповідних служб у період з 1 березня по 30 червня.


З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків:

  • Довідка про суми виплачених доходів та утриманих податків студента;
  • Довідка про суми виплачених доходів та утриманих податків батьків або чоловіка/дружини;
  • Довідка про суми виплачених доходів та утриманих податків фізичної особи, яка уклала договір.


З Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

  • Довідка про наявність або відсутність юридичних осіб, зареєстрованих на ім’я здобувача вищої освіти, його батьків, чоловіка/дружини та фізичної особи, яка уклала договір;
  • У разі наявності юридичних осіб – відомості з Реєстру платників податків юридичних осіб про суми отриманих доходів та утриманих податків.


Окрім вище зазначеного, у разі наявності також можна подати:

  • Витяг з Державного реєстру майна, про пошкодження та знищення внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації;
  • Довідка про взяття на облік батьків студента та/або фізичної особи, яка уклала договір, видана міжрегіональним центром зайнятості за місцем реєстрації таких осіб.


Довідки можна отримати через особисті кабінети платника податків, пенсійного фонду та Приват24. Заяву разом із документами необхідно надіслати до бухгалтерської служби Маріупольського університету на електрону пошту [email protected] до 11 листопада включно.


За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону: 068-709-25-73.

Переглядів: 217 | Додав: Деканат