_____________________________________________________

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЄС
__________________________________________________________
Інформаційний центр Європейського Союзу був створений на базі Маріупольського державного університету в 2015 році. Його відкриття проходило за участі Глави Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, послів Франції, Греції, Кіпру та Чехії.

На базі МДУ відкрився 21-й Інформаційний центр ЄС в Україні. Його діяльність спрямована на розвиток співпраці між ЄС та Україною шляхом забезпечення вільного доступу громадськості і наукової спільноти до онлайн-інформації та публікацій про Європейський Союз. Крім того, подібні центри надають допомогу у виконанні наукових досліджень з питань європейської інтеграції, займаються організацією інформаційно-просвітницьких заходів.

Основна мета діяльності центру – поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам і дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні досліджень з питань європейської інтеграції.

Інформаційний центр Європейського Союзу надає доступ до:
- публікацій і матеріалів офіційних установ Європейського Союзу;
- періодичних видань, журналів ЄС та інших матеріалів, які стосуються діяльності ЄС, життя та соціальних стандартів, освіти в країнах ЄС, питань співпраці України та ЄС;
- електронних баз даних, які містять офіційні документи, прийняті Європейською Комісією, Європейським Парламентом та іншими офіційними установами ЄС.

На базі центру регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з питань діяльності Європейського Союзу і його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців.

Користуватися матеріалами центру можуть усі бажаючі.


Директорка центру – кандидат політичних наук Свєтлакова Марія Андріївна
E-mail: m.svetlakova@mdu.in.ua
Адреса: пр. Будівельників, 129, корпус № 2 (історичний факультет), ауд. 216

Положення про Інформаційний центр ЄС