19:31
Студентка МДУ Олена Музика посіла призове місце у конкурсі наукових робіт із документознавства

На базі Одеського національного політехнічного університету проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа». Від Маріупольського державного університету у конкурсі взяла участь студентка IV курсу спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» Олена Музика.

Свої наукові роботи представили учасники із закладів вищої освіти Києва, Харкова, Вінниці, Львова, Дніпра, Одеси, Маріуполя.

 


Олена досліджувала тему «Інформаційна складова документаційного забезпечення управління в УРСР у 1946–1991 рр. у вітчизняних наукових студіях» під науковим керівництвом заслуженого працівника культури України, доцента кафедри культурології та інформаційної діяльності Юзефа Нікольченко. У роботі вона визначила особливості документування в УРСР у 1946–1991 рр. і наукометричної складової публікацій у сучасних вітчизняних фахових виданнях та дисертаційних дослідженнях, у яких розглядалися проблеми розвитку документування за тих часів.


Наукометрична складова документаційної традиції в УРСР у 1946–1991 рр. дозволила ствердити існування в республіці рис національної системи документування. Архівне управління виступало в якості головного осередку контролю за документуванням в міністерствах, відомствах, установах Української РСР. На законодавчому рівні була створена низка інструкцій з діловодства, положень, постанов, розпоряджень, що регламентували стан документування в країні, визначали проблеми та напрямки розвитку системи документування,

– Олена Музика.

За підсумками II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» Олена Музика отримала диплом ІІІ ступеня. Юзефа Нікольченко журі відзначило подякою за якісну підготовку учасниці.

Вітаємо Олену і бажаємо подальших звершень на науковій ниві!

Переглядів: 35 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0