14:03
Колектив МДУ вітає доцента В’ячеслава Кудлая з Днем народження!

Колектив викладачів, співробітників та студентів Маріупольського державного університету щиро вітає кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри культурології та інформаційної діяльності В’ячеслава Кудлая з Днем народження!

Багатогранний, ініціативний, творчий, активний – В’ячеслав Кудлай є справжнім прикладом для молоді. Колеги та студенти шанують його за високу порядність, непідробну щирість, невичерпний ентузіазм і безмежну любов до справи.


В’ячеслав Олегович є авторитетним фахівцем у галузі документознавства і соціальних комунікацій. Окрім зазначеного, сферою його наукових інтересів виступають інформаційна аналітика, книгознавство та бібліотекознавство.


Під уважним керівництвом В’ячеслава Кудлая члени студентського наукового товариства «Контент» МДУ знайомляться з інформаційними технологіями, історією документознавства, документаційними процесами в сфері управління.


Щиро вітаємо В’ячеслава Олеговича і бажаємо оптимістичного настрою, творчої наснаги, душевного тепла, миру та добра. Великих успіхів і життєвих перемог у науковій і педагогічній діяльності!


З Днем народження!

Переглядів: 47 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0