18:40
Колектив МДУ вітає доцента Світлану Арабаджи з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників та студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає доцента кафедри історичних дисциплін Світлану Арабаджи з чудовим Ювілеєм!

Соціально активна, прогресивна, творча й ініціативна – Світлана Сергіївна є справжнім прикладом для молоді. Колеги та студенти шанують її за високу порядність, непідробну щирість, вміння вислухати та почути, безмежну любов до справи, невичерпний ентузіазм робити світ кращим.


Світлана Арабаджи є однією з найкращих випускниць МДУ. Сферою наукових інтересів історикині є джерелознавство, історія України і грецького населення Приазов’я, історичне краєзнавство. Вже майже 10 років Світлана Сергіївна успішно працює у своїй альма-матер та передає безцінний досвід і знання майбутньому поколінню знавців історії. 


Завдяки активній життєвій позиції і нестримній жазі до пізнання Світлана Арабаджи є тренеркою та координаторкою проєкту «History begins in the family», учасницею численних міжнародних стажувань, у тому числі за програмою молодіжного обміну Еразмус+, та проєктів, спрямованих на вивчення багатонаціональних культур у різних куточках світу. 


Непересічний розум, творчий хист та організаторські навички Світлани Сергіївни сприяють плідній і захоплюючій роботі членів історико-археологічного товариства МДУ. Під її чуйним керівництвом молодь розробляє настільні історичні ігри та квести, знайомиться з сучасним авторським кінематографом, пам’ятками національної історико-культурної спадщини.


Щиро вітаємо Світлану Арабаджи зі святом і бажаємо безмежного щастя, оптимістичного настрою, душевного тепла, творчого натхнення та великої вдачі для втілення у життя усіх планів і задумів! Миру, любові та добробуту!


З Ювілеєм!
 

Переглядів: 105 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0