11:58
Колектив МДУ вітає декана історичного факультету Вікторію Лисак з Днем народження!

Колектив викладачів, співробітників та студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає декана історичного факультету, доктора історичних наук, професора Вікторію Лисак з Днем народження!

Інтелігентна, розумна та чарівна Жінка, Вікторія Феофанівна гармонійно поєднуєте високі професійні та душевні якості. Колеги та студенти поважають і цінують її за виняткову відповідальність, неймовірну відданість справі, природну душевність та непідробну тактовність.


Вікторія Феофанівна є авторитетним фахівцем у галузі історії України, зокрема, сферою її наукових інтересів є повсякденне життя українського селянства. За вагомий особистий внесок у розвиток освіти та якісну підготовку висококваліфікованих фахівців Вікторію Лисак нагороджено грамотами і подяками Міністерства освіти і науки України, Кабінету міністрів України, Донецької облдержадміністрації, а також дипломом лауреата конкурсу на звання «Маріуполець (маріупольчанка) року» (2014р.).


Щиро вітаємо Вікторію Феофанівну зі святом і бажаємо безмежного щастя, родинної злагоди, душевного тепла, оптимістичного настрою, творчого натхнення та великої вдачі для втілення у життя всіх планів і задумів! Миру, любові та добробуту! Щиро дякуємо за багаторічну добросовісну працю на благо історичного факультету та Маріупольського держуніверситету і бажаємо подальших успіхів на педагогічній і науковій ниві!


З Днем народження!

Переглядів: 76 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0